Yenilenme Zamanı !

Çok yakında sizlerleyiz!

MAMSEL İlaç San.ve Tic.A.Ş Fabrika Sayfamız Yapım Aşamasındadır, çok yakında tekrardan sizlerle olacağız!

×
HAKKIMIZDA / Şirket Profili

Mamsel İlaç A.Ş., Türkiye'nin bir numaralı ilaç dağıtım kanalı olan Selçuk Ecza Holding'in bir yan kuruluşu olarak 1991 yılında kurulmuştur. Bebek beslenmesi ve sağlıklı toplumlar yetiştirilmesi yönünde yenilikçi ürünleri Türk pazarına çeşitli ürünler kazandırmış yenilikci bir firmadır.

 

Hizmette yaygınlık ilkesini benimseyen Mamsel, İstanbul merkez ofisinin yanı sıra; Marmara Anadolu, Marmara Avrupa, İç Anadolu, Ege, Güney Anadolu ve Karadeniz bölgeleri ile bunlara bağlı illerde bulunan satış ve tanıtım temsilcileri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Mamsel sahip olduğu satış ağıyla doktorlar, diyet uzmanları, eczacılar ve yardımcıları, hemşireler ve ebeler gibi sağlık profesyonelleri; tıpla ilgili diğer meslek grupları ve Türk halkına her zaman en üstün hizmeti ulaştırmayı amaçlamaktadır.

 

Mamsel İlaç pazara sunduğu ürünlerle toplum sağlığının korunmasını ve çeşitli hastalıkların doğal mekanizmalarla tedavisinin sağlanmasını amaçlamaktadır. İnsan sağlığı, çevre koruma politikaları, müşteri memnuniyeti, üstün kalite ve etik kuralları çerçevesinde Türk tıbbına hizmet edecek yeni ürünleri pazara sunmaya özen göstermektedir.

 

  2015 yılında faaliyete geçen üretim tesisinde ISO 22716 (Kozmetik Kalite Yönetimi), ISO 13485 (Tıbbi Cihaz Kalite Yönetimi) ve Sağlık Bakanlığı GMP gerekliliklerine uygun olarak Biyosidal, Kozmetik ve İlaç üretimi yapılmaktadır.

 

 Türk insanına en iyi hizmeti sunmak ve sağlık sektörünün gelişimine katkıda bulunmak için sürekli olarak yeni projeler üretmenin yollarını arar. Bu doğrultuda çok ortaklı girişimcilik modellerini araştırır, veri tabanı oluşturur ve girişimciliği yaygınlaştırmaya çalışır.