MAFLOR DAMLA +

İçeriği:

Probiyotik mikroorganizma (LGG®) ve sodyum aljinat içerir.

Maflor Damla + bebeklerde sık görülen diyare (ishal) ve kolik (mide ve bağırsak kaynaklı sancı/gaz sancısı) tedavisine yardımcı olur. Bağırsakta, geçici mekanik bariyer etkisi oluşturarak diyare ve/veya kolikle ilişkili mikropların tutunmasını önler. Maflor Damla + içerisinde bulunan sodyum aljinat, mide ve bağırsakta "bariyer etkisi" sağlayan jel yapıda bir katman oluşturur. LGG®DSM 33156 ile birlikte bariyer etkisi artar ve diyare ve/veya kolik bulguları azalır. Kolikli bebeklerde, genellikle mide içeriğinin yemek borusuna kaçması da (gastroözefageal reflü) gözlenir. Maflor Damla +, sodyum aljinatın oluşturduğu mekanik bariyer sayesinde, gastroözefageal reflüyü önlemeye de yardımcı olur.   

Pozoloji:

1-3 kez 6 damla (0,27 ml)

6 damla 1 x 109 LGG® ve 3 mg sodyum aljinat içerir.

Kullanımı:

Her kullanımdan önce şişeyi çalkalayınız. Çalkaladıktan sonra çözünmemiş parçacıkların oluşması ürünün doğal bir özelliği olup, üründe bozukluk olduğu anlamına gelmez.

Kullanımı kolaydır. İyice çalkaladıktan sonra şişe ters çevrilerek 6 damla damlatılır. Çalkalanmadan evvel parçacıkların dipte tortu oluşturması ürünün doğal bir özelliği olup, üründe bozukluk olduğu anlamına gelmez.

Saklama Koşulları:

Ürün serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir (≤25°C). Kullanım kılavuzunda da belirtildiği gibi nemden ve ışıktan korunmalıdır. Açıldıktan sonra 28 gün içinde tüketilmesi gerekir.


Maflor Damla+ Kullanım Klavuzu

İndir

MAMSEL İlaç San.ve Tic.A.Ş

Cevseri Tasarım 3d Görselleştirme, Mimarlık ve Web Tasarım