ŞİRKET PROFİLİ

Mamsel İlaç, Türkiye'nin bir numaralı ilaç dağıtım kanalı olan Selçuk Ecza Holding'in bir yan kuruluşu olarak 1991 yılında kurulmuştur. Bebek beslenmesi ve sağlıklı toplumlar yetiştirilmesi yönünde yenilikçi ürünleri Türk ilaç pazarına kazandırmış bir firmadır.

Hizmette yaygınlık ilkesini benimseyen Mamsel İlaç, İstanbul merkez ofisinin yanı sıra; Marmara Anadolu, Marmara Avrupa, İç Anadolu, Ege, Güney Anadolu ve Karadeniz bölgeleri ile bunlara bağlı illerde bulunan satış ve tanıtım temsilcileri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mamsel İlaç, sahip olduğu satış ağıyla doktorlar, diyetisyenler, eczacılar ve yardımcıları, hemşireler ve ebeler gibi sağlık profesyonelleri; tıpla ilgili diğer meslek grupları ve Türk halkına her zaman en üstün hizmeti ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Mamsel İlaç, pazara sunduğu ürünlerle toplum sağlığının korunmasını ve çeşitli hastalıkların doğal mekanizmalarla tedavisinin sağlanmasını amaçlamaktadır. İnsan sağlığı, çevre koruma politikaları, müşteri memnuniyeti, üstün kalite ve etik kuralları çerçevesinde Türk tıbbına hizmet edecek yeni ürünleri pazara sunmaya özen göstermektedir.

MAMSEL İlaç San.ve Tic.A.Ş

Cevseri Tasarım 3d Görselleştirme, Mimarlık ve Web Tasarım